Systemy wygrodzeń SW

System barierek ma zastosowanie w miejscach gdzie konieczne jest ukierunkowanie ruchu osobowego. Najczęściej stosowane są w połączeniu z takimi elementami urządzeniami jak bramki obrotowe, bramki uchylne oraz inne urządzenia kontroli ruchu osobowego. Barierki przeznaczone są do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Systemy wygrodzeń SW1 Systemy wygrodzeń SW2    
SW1 SW2    


Systemy wygrodzeń: SW2

Systemy wygrodzeń: SW2

ZASTOSOWANIE
System barierek jest przystosowany do stosowania w miejscach gdzie konieczne jest ukierunkowanie ruchu osobowego. Najczęściej stosowany jest w połączeniu z takimi urządzeniami kontroli dostępu jak bramki obrotowe, bramki uchylne oraz inne urządzenia kontroli ruchu osobowego. System barierek przeznaczony jest do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. System barierek SW2 nie jest przeznaczony do montażu jako balustrady stanowiące element bezpieczeństwa np. balkonowe czy na klatkach schodowych.

BUDOWA
Rama wygrodzenia wykonana jest ze stali nierdzewnej szlifowanej 1.4301 (EN 10088). Średnica rury ramy wynosi 50 mm z dolną rozetą montażową przykrytą deklem o156 mm. Rama wyposażona jest w króćce do mocowania tafli szklanej na wysokości 360 mm i 720 mm. Tafla szklana wykonana jest, ze szkła klejonego, o przekroju 8mm.

SPOSÓB MONTAŻU
Rozety słupków posiadają 4 otwory montażowe. Zaleca się montaż słupków na bazie kotwi wklejanych np. firmy HILTI. Po zakotwieniu ramy należy przymocować do niej szybę za pomocą uchwytów, obsługiwanych kluczem imbusowym 4 mm. Ze względów bezpieczeństwa wygrodzenie jest dostarczane do klienta osobno tj. zabezpieczone tafle szklane oraz rama ze stali nierdzewnej.

Systemy wygrodzeń: SW2 - wymiary


Karta katalogowa:

Karta katalogowa - Systemy wygrodzeń SW2 - pobierz kartę katalogową

Formularz kontaktowy: Jeżeli masz pytania odnośnie tej serii bramek zadzwoń do nas lub wypłenij poniższy formularz:Należy wypełnić WSZYSTKIE pola formularza.
 
Imię: 
Nazwisko: 
Nazwa firmy: 
Województwo: 
E-mail:
Telefon: 
Wiadomość:
Wynik 2+4=