Systemy wygrodzeń SW

System barierek ma zastosowanie w miejscach gdzie konieczne jest ukierunkowanie ruchu osobowego. Najczęściej stosowane są w połączeniu z takimi elementami urządzeniami jak bramki obrotowe, bramki uchylne oraz inne urządzenia kontroli ruchu osobowego. Barierki przeznaczone są do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Systemy wygrodzeń SW1 Systemy wygrodzeń SW2    
SW1 SW2    


Systemy wygrodzeń: SW1

ZASTOSOWANIE
System barierek ma zastosowanie w miejscach gdzie konieczne jest ukierunkowanie ruchu osobowego. Najczęściej stosowane są w połączeniu z takimi elementami urządzeniami jak bramki obrotowe, bramki uchylne oraz inne urządzenia kontroli ruchu osobowego. Barierki przeznaczone są do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. System barierek SW1 nie jest przeznaczony do montażu jako balustrady stanowiące element bezpieczeństwa np. balkonowe czy na klatkach schodowych.

BUDOWA
Elementy systemu barierek wykonane są ze stali nierdzewnej szlifowanej 1.4301 (EN 10088). Słupki wykonane z rury o50 mm z dolną rozetą montażową przykrytą deklem o156 mm. Słupki wyposażone są w króćce do mocowania poprzeczek na wysokości 509 mm i 959 mm oraz zaślepki imitujące polerowaną stal nierdzewną. Poprzeczki wykonane są z rury o30 mm wsuwane do króćca w słupku.

SPOSÓB MONTAŻU
Rozety słupków posiadają 4 otwory montażowe. Zaleca się montaż słupków na bazie kotwi wklejanych np. firmy HILTI. Poprzeczki montuje się poprzez przycięcie na odpowiedni wymiar (długość), wywiercenie otworów montażowych i zanitowanie nitem o4 mm po wprowadzeniu poprzeczki do odpowiednich króćców. Uwaga! Przycięcie poprzeczek do wymaganego wymiaru oraz nawiercanie otworów w poprzeczkach dokonuje się na miejscu montażu.
Karta katalogowa:

Karta katalogowa - pobierz kartę katalogową

Formularz kontaktowy:
Jeżeli masz pytania odnośnie tej serii bramek zadzwoń do nas lub wypłenij poniższy formularz:

Imię:
Nazwisko:
E-mail:
Adres kontaktowy
(miasto, ulica nr budynku,
kod pocztowy): 
Nr telefonu:
Wiadomość: