Bramki rozsuwane GT

Urządzenie przeznaczone jest do pracy ciągłej w zakresie wspomagania kontroli ruchu osobowego w miejscach strzeżonych, do zastosowań wewnętrznych w miejscach o wysokim natężeniu ruchu osobowego. Urządzenia mogą współpracować z elektronicznymi systemami kontroli ruchu oraz dostępu osobowego.

Bramki rozsuwane GT1 Bramki rozsuwane GT2 Bramki rozsuwane GT1-170 Bramki rozsuwane GT2-170  
GT1 GT2 GT1-170 GT2-170  


Bramka rozsuwana GT

Bramka rozsuwana: GT1

ZASTOSOWANIE
Urządzenie przeznaczone jest do pracy ciągłej w zakresie wspomagania kontroli ruchu osobowego w miejscach strzeżonych, do zastosowań wewnętrznych w miejscach o wysokim natężeniu ruchu osobowego. Urządzenia mogą współpracować z elektronicznymi systemami kontroli ruchu oraz dostępu osobowego. Bramka przeznaczona jest dla szerokości przejścia 65 cm.

SKRZYDŁO RAMIENIA
Skrzydło ramienia szklane wykonane z dwóch warstw szkła tzw bezpiecznego połączonych warstwą foli. Grubość szkła 2 x 6 mm. Szkło przeźroczyste nieprzyciemniane. Wysokość skrzydła: 100cm.

ZABUDOWA STELAŻA
Zabudowa stelaża urządzenia wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304 o grubości 1.5 mm. Po zdemontowaniu umożliwia dostęp do mechanizmu i układów elektronicznych urządzenia. Demontaż możliwy jedynie po odblokowaniu kluczykiem pokrywy bramki.

POKRYWA GÓRNA
Pokrywa górna wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304 o grubości 1.5 mm. Zamykana na zamek z kluczykiem. Po otwarciu umożliwia dostęp do mechanizmu urządzenia, montażu/demontażu segmentów bocznych i ścian bocznych urządzenia.

SENSORY OPTYCZNE
System sensorów optoelektrycznych (nadajnik –odbiornik) odpowiadający za detekcję ruchu osobowego w sekcjach przejścia urządzeń. Każdy moduł posiada 2 grupy sensorów dla każdej strony wejścia i wyjścia.

Bramka GT1


Katalog informacyjny:

Karta katalogowa - Bramka rozsuwana GT - pobierz katalog informacyjny

Formularz kontaktowy: Jeżeli masz pytania odnośnie tej serii bramek zadzwoń do nas lub wypłenij poniższy formularz:Należy wypełnić WSZYSTKIE pola formularza.
 
Imię: 
Nazwisko: 
Nazwa firmy: 
Województwo: 
E-mail:
Telefon: 
Wiadomość:
Wynik 2+4=